Individuaalne lähenemine on eduka koostöö võti!

Kodukoristus OÜ eesmärgiks on osutada usaldusväärset puhastusteenust aega ja kvaliteeti hindavatele inimestele.

+372 554 9000

Pakutavad teenused

• ÄRIPINDADE JA KODUDE DESINFITSEERIMINE

• Hoolduskoristus
Büroo, kontori, kodu või muu pinna igapäevane koristusteenus.

• Suurpuhastus
Büroo, kontori, kodu või muu pinna ühekordne põhjalik puhastusteenus.

• Eritööd
– Akende pesu
– Vaipade ja vaipkatete keemiline puhastus
– Põrandate vahatamine
– Kivipõrandate süvapesu
– Pehme mööbli keemiline puhastus
– Ventilatsiooni puhastus

Kodukoristus OÜ

Oleme edukalt tegutsenud juba 10 aastat ja lähtume põhimõttest, et ruumid kontoris peavad olema sama puhtad ja värsked nagu kodus. Just seda oma professionaalse meeskonnaga teile pakumegi – et saaksite tunda ennast ka büroos nagu kodus!

Kodu ja kontori puhtana hoidmine nõuab palju aega ja pühendumist. Hoolitsust, mida ei tahaks usaldada mõnele võõrale inimesele, kes võib-olla ei pööra korrale piisavalt tähelepanu. Samuti on oht, et kogenematu koristaja võib teadmatusest või oskamatu kemikaalide kasutamisega rikkuda kodakondsete tervise, hinnalise mööbli või kodus-kontoris leiduvad valitud esemed.

Meie mõistame oma klientide kahtlusi ja muret ning oleme valmis pakkuma probleemidele lahendusi. Terviklahendusi, tänu millele jääb meie klientidele rohkem kvaliteetaega ja tekib võimalus tegeleda asjadega, mis tegelikult meeldivad.

Küsi personaalset hinnapakkumist!

Saada päring

Teenus

Kuidas kujuneb hind?

Iga kodu ja kontori vajadused on erinevad – alates üksiteenustest ja lõpetades kogu pinna puhta väljanägemise eest hoolitsemisega. Seetõttu on erinev ka puhastusele kuluv aeg.

Et saaksime teha just teile sobiva pakkumise, võtke meiega ühendust täites kõrvaloleva päringuvormi või kasutades allolevaid kontaktandmeid.

Kontakt

Kodukoristus OÜ
Mob +372 554 9000
E-mail info@kodukoristus.ee